O nás

Prolife s.r.o. je rodinná firma, která již mnoho let provozuje webový portál www.prolifeweb.cz, na kterém lze nalézt a objednat pomůcky a potřeby pomáhající těm, kteří si navzdory nepřízni osudu nebo jen z důvodů dočasných zdravotních nesnází přejí zůstat nezávislými a zvýšit svoji soběstačnost a bezpečnost svého každodenního života. Nabízíme zde i mnoho šikovných výrobků, které přispívají k uchování dobré zdravotní kondice a chuti do života v každém věku.

Během provozování tohoto portálu jsme zaznamenali mnoho dotazů a přání na dodání výrobků Snoezelen – MSE. Všimli jsme si tudíž toho, že na českém trhu jsou tyto výrobky nedostatkovým zbožím, ačkoliv pro řadu smyslových poškození jsou nepostradatelné z hlediska medicínského pro účely diagnostické, terapeutické a výukové, ale i pro „pouhou“ relaxaci a uklidnění.

V roce 2015 jsme se tedy rozhodli rozšířit naši nabídku o produkty Snoezelen-MSE (Multi-Sensory Environment). Díky tomu, že jeden z jednatelů žije trvale ve Velké Británii, kde je program Snozelen – MSE velmi rozvinutý a používaný, jsme navázali spolupráci se třemi nejprestižnějšími výrobci, jejichž produkty vám prostřednictvím toho webu nabízíme. Veškeré „dění“ v této oblasti pozorně sledujeme a vybíráme to nejlepší pro vás.

V současné době uvádíme na trh řadu vlastních produktů vyrobených českou firmou podle návrhu firmy Prolife a na základě zkušeností a požadavků uživatelů a odborné veřejnosti.

Tyto výrobky jsou označeny tímto logem:

 

Budeme velmi rádi a přivítáme všechny Vaše podněty ke zlepšení naší práce. Velmi si vážíme Vaší důvěry, kterou jste nám dali tím, že jste si vybrali některý z námi nabízených výrobků. Přejeme si, aby Vám pomohly ke spokojenému a zdravému životu.

Váš Prolife s.r.o.

Malá oslava a příjemné setkání u příležitosti začátku Nového roku 2018 a zhodnocení úspěšného uplynulého roku. Prolife tým děkuje za Vaši přízeň a bude se snažit poskytovat Vám ty nejlepší produkty a služby i nadále. Ceníme si Vaší důvěry.

Doprava GEIS zdarma nad 5 000 Kč

Zavolejte nám: +420 773 252 633

X