Vibroakustické pomůcky vlastní výroby

V místnostech Snoezelen i v jiných rehabilitačních zařízeních se s úspěchem používají vibroakustické rehabilitační pomůcky : pohovky, postele, vodní postele a podložky.

Tyto pomůcky pomáhají uživatelům/pacientům snižovat stres, účinně relaxovat, ulevovat od bolestí, léčit nespavost, obnovovat rovnováhu a zvyšovat kvalitu života. Použití vibroakustických pomůcek je doporučováno pro uživatele s lehkým, těžkým a vícenásobným postižením, smyslovými poruchami, neurologickými chorobami (Parkinsonova choroba) či autismem. S úspěchem lze použít i pro klienty různých sociálních zařízení pro uklidňující relaxaci a zklidnění smyslů.

Nedávno jsme dokončili vývoj a konstrukci elektronické části a společně s osvědčeným českým výrobcem vodních postelí začínáme vyrábět vibro-akustickou vodní postel vlastní výroby.
V nejbližší době na našem webu naleznete kompletní nabídku těchto pomůcek.

Nabízíme Vám tímto kvalitní výrobky s podstatně nižší cenou než u dovážených zařízení.

Doprava GEIS zdarma nad 5 000 Kč

Zavolejte nám: +420 773 252 633

X